BİZ

Ahmet Kasapoğlu Contract

Türkiyenin En Hızlı Büyüyen 10. Şirketi

1971 yılından bugüne,

Gerçekleştirdiği bütün projelerde kaliteden ödün vermeyen, işlediği hammaddenin değerini, ustalığı ve teknolojinin üstünlükleri ile buluşturan firmadır. Yılların bilgi birikimini ve kurumsal hafızasını, günceli yakalamak ve değişmekte olan trendleri yakından takip etmek için kullanır.

Dünya standartlarındaki teknolojinin sunduğu olanaklar ile bir yandan yurtdışı ve yurtiçi sözleşmeli otel mobilyaları konusunda faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da, konut, ofis, restoran, mağazalara ahşap mobilya ve dekorasyonu konusunda yenilikçi yaklaşımlar ve estetik çözümler sunmakta, proje ve üretim hizmeti vermektedir.

 

Sözünde…

“zaman” kavramını çalışma hayatının ve proje yönetiminin en önemli parçası olarak algılar. Verimliliğin; ekip, iş akışı, planlama, üretimde senkronizasyon olduğunu bilir. Yönetim ekibi, zamanında iş teslimi için bu unsurları yüksek teknoloji ile birleştirmeyi bilmiştir.

Ahmet Kasapoğlu Contract; yaptığı her işte güvenilirdir, sözünü tutar, işini iyi yapar ve itibarını sürekli yükseltir.

 

Felsefe…

Ahmet Kasapoğlu Contract;  olarak felsefemiz, günümüzde yoğun rekabet koşulları içerisinde sürekli değişim süreci yaşayan otel mobilyaları ve dekorasyon konularında müşterilerimize yenilikçi yaklaşımlar, farklılık, yüksek teknolojili çözümlerle müşteri odaklı özel proje ve üretim hizmetleri vermektir.

 

Fark yaratan unsurlar…

Ahmet Kasapoğlu Contract; ürettiği çözümler ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel duyarlılığıyla da öncü firma olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Sahip olunan makine parkı yalnız sayısal olarak değil, nitelik bakımından da rakiplerine karşı üstünlük yaratmaktadır.

Ahmet Kasapoğlu Contract; Ustalığı, mesleki sevgisi ve yüreği ile; özgün çalışmalara imza atmayı ilke edinirken, geçmişinden gelen tecrübelerini, teknolojik yatırımlar ve yenilikçi bir bakış açısı ile yoğurmaktadır.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de, bilgi işlemedeki ve estetik tutum sergilemedeki maharetini artıracak olan Ahmet Kasapoğlu Contract, aranan ve güven duyulan bir “marka” olmaya devam edecektir.

Ahmet Kasapoğlu

Ahmet Kasapoğlu 1955 yılında Kayseri’de doğdu. İlk öğretimini İstanbul’da, orta öğretimini Niğde’de ve lise öğretimini İstanbul Mecidiyeköy Lisesinde tamamladı. İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akdemisine bir süre devam etti.

Niğde’de ağabeyi ile birlikte 1971 yılında, mobilya atölyeleri için malzeme ve kereste satarak ticaret hayatına başladı.

1976 yılında Antalya‘ya yerleşerek, mobilya malzemesi ticaretine devam etti. 1978 yılında ağabeyi ile birlikte Antalya’nın ilk mobilya fabrikasını kurdu. İlk yıllarda seri ev ve ofis mobilyası üreten fabrika ülke çapında bir marka haline geldi.

1984 yılında otel mobilya ve ahşap donanımları üretmeye başlayarak proje mobilyacılığında da büyütmeye devam etti.

Ahmet Kasapoğlu kurucusu olduğu işletmeden ayrılarak 1995 yılında “Ahmet Kasapoğlu Mobilya” olarak çalışmalarına devam etti. Önceleri butik masif mobilyalar üretip kendi mağazasında satarak başladığı yolculuk, otel mobilyaları ve donanımı üreterek devam etti.

Ahmet Kasapoğlu, Üniversitede eğitimlerini tamamlayan oğlu ve kızının katılımıyla, 2011 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 14.000m² ‘lik bir alanda Ahmet Kasapoğlu Mobilya fabrikasını işletmeye aldı.

Modern teknolojiye sahip bu tesisde; yurt içi ve yurt dışında otel, hastane, konut, residance ve benzeri bir çok prestijli projenin ahşap giydirmelerini ve mobilyalarını üretmekte.

Ahmet Kasapoğlu, evli, 2 çocuk ve 6 torun sahibi. Antalya OSIAD Başkanlığı görevini 2 dönemdir yürütüyor. BAKSIFED Başkan Yardımcılığı ve ANSIAD üyesi olarak sektörde faal olarak yer alıyor.

Markaları; Ahmet Kasapoğlu Mobilya, Aima Interiors

Özgür Kasapoğlu

Antalya doğdu. (1980) Orta öğretimini Antalya Koleji ve Antalya Koleji Fen Lisesinde tamamladıktan sonra, Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesini bitirdi. (2002)

Özgür Kasapoğlu, üniversite eğitimimi sonrası, baba işinde “Ahşap Mobilya” üretim tesisinde çalışmaya başladı.

O yıllarda babasının kurucusu olduğu “Ahmet Kasapoğlu Mobilya” atölyesi, butik masif konut mobilyalarının yanı sıra otel mobilyaları ve ahşap donanımları üretiyordu.

Bu atölyede üretim ve montaj ile birikimler kazanırken, işin ticaret ve pazarlama yönetimi boyutunda da çalışmaya başladı. Bu arada da Akdeniz Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

Ahmet Kasapoğlu Mobilya firmasını 2010 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesine taşıyarak yeni yatırımlarla, “proje imalatına” dayalı üretim çalışmalarında,  ortak olarak bulundu. Ahmet Kasapoğlu Contract;  Yurt içi ve yurt dışında otel, hastane, konut, residance ve benzeri bir çok prestijli projenin ahşap donanımlarını  ve mobilyalarını üretmeye başladı.

2014 Yılında dünyaca ünlü pek çok iç ve dış mekan tasarım mobilya ve aksesuar markasının Türkiye distribütörü olan bir pazarlama şirketi olan “Aima Interiors” firmasının kuruluşunda yer aldı.

Özgür Kasapoğlu, evli ve 4 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Antalyaspor Yönetim Kurulu üyeliğini 2 dönemdir yürütmektedir.

Markaları; Ahmet Kasapoğlu Mobilya, Aima Interiors