BİZ

Ahmet Kasapoğlu Contract

Türkiyenin En Hızlı Büyüyen 10. Şirketi

1971 yılından bugüne,

Gerçekleştirdiği bütün projelerde kaliteden ödün vermeyen, işlediği hammaddenin değerini, ustalığı ve teknolojinin üstünlükleri ile buluşturan firmadır. Yılların bilgi birikimini ve kurumsal hafızasını, günceli yakalamak ve değişmekte olan trendleri yakından takip etmek için kullanır. Dünya standartlarındaki teknolojinin sunduğu olanaklar ile bir yandan yurtdışı ve yurtiçi sözleşmeli otel mobilyaları konusunda faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da, konut, ofis, restoran, mağazalara ahşap mobilya ve dekorasyonu konusunda yenilikçi yaklaşımlar ve estetik çözümler sunmakta, proje ve üretim hizmeti vermektedir.  

Sözünde…

“zaman” kavramını çalışma hayatının ve proje yönetiminin en önemli parçası olarak algılar. Verimliliğin; ekip, iş akışı, planlama, üretimde senkronizasyon olduğunu bilir. Yönetim ekibi, zamanında iş teslimi için bu unsurları yüksek teknoloji ile birleştirmeyi bilmiştir. Ahmet Kasapoğlu Contract; yaptığı her işte güvenilirdir, sözünü tutar, işini iyi yapar ve itibarını sürekli yükseltir.  

Felsefe…

Ahmet Kasapoğlu Contract;  olarak felsefemiz, günümüzde yoğun rekabet koşulları içerisinde sürekli değişim süreci yaşayan otel mobilyaları ve dekorasyon konularında müşterilerimize yenilikçi yaklaşımlar, farklılık, yüksek teknolojili çözümlerle müşteri odaklı özel proje ve üretim hizmetleri vermektir.  

Fark yaratan unsurlar…

Ahmet Kasapoğlu Contract; ürettiği çözümler ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel duyarlılığıyla da öncü firma olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir. Sahip olunan makine parkı yalnız sayısal olarak değil, nitelik bakımından da rakiplerine karşı üstünlük yaratmaktadır. Ahmet Kasapoğlu Contract; Ustalığı, mesleki sevgisi ve yüreği ile; özgün çalışmalara imza atmayı ilke edinirken, geçmişinden gelen tecrübelerini, teknolojik yatırımlar ve yenilikçi bir bakış açısı ile yoğurmaktadır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de, bilgi işlemedeki ve estetik tutum sergilemedeki maharetini artıracak olan Ahmet Kasapoğlu Contract, aranan ve güven duyulan bir “marka” olmaya devam edecektir.